امروز:
Notice: Use of undefined constant date - assumed 'date' in /home/gonabad20/domains/gonabad20.ir/public_html/templates/gonabad20/index.php on line 42

Notice: Undefined variable: row in /home/gonabad20/domains/gonabad20.ir/public_html/templates/gonabad20/index.php on line 42
سه شنبه, 28 خرداد 1398 00:24
آخرین مطالب سایت گناباد20
پروژه های شهرستان (پربازدید)

حمید بنایی ششمین نماینده گناباد شد

بناییپس از یک رقابت نفس گیر، حمید بنایی از بین 15 نامزد دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی به عنوان ششمسن نماینده مردم گناباد و بجستان به مجلس شورای اسلامی راه یافت

ادامه مطلب...

۴تخلف انتخاباتی در ۳روز اولیه تبلیغات در گناباد رخ داده است

نبی-پور-فرماندار-گناباد236فرماندار گناباد گفت: ماشین نویسی و الصاق پوستر به وسایل نقلیه و غیر از مکان‎های تعیین شده، راه اندازی ستادهای  حامیان مردمی، نصب بنر و عکس بزرگتر از قطع رسمی،  ۴ تخلفی رخ داده در ۳ روز اول تبلیغات بوده است.

ادامه مطلب...

باید از تقابل گروهها در آستانه انتخابات جلوگیری کرد

1sopulbq فرماندار و رئیس مرکز حوزه انتخابیه گناباد و بجستان گفت: باید با ایجاد ساز و کارهای لازم از هر گونه تقابل بین گروهها و جناحها در منطقه، در آستانه انتخابات جلوگیری کرد.

ادامه مطلب...

سخنرانی کاندیداهای مجلس در دانشگاههای گناباد منتفی شد

احمد-قاسمی-دبیر-ستاد-انتخابات-گناباد0دبیر ستاد انتخابات شهرستان گناباد د گفتگو با گناباد20 از لغو برنامه سخنرانی کاندیداهای دهمین دوره مجلس شورای اسلامی در دانشگاهها خبر داد.

ادامه مطلب...

برنامه سخنرانی کاندیداهای دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی

gonabad20.ir.555sokhanبا برگزاری مراسم قرعه‎کشی، زمان و مکان سخنرانی کاندیداهای دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در حوزه گناباد و بجستان در مصلی گناباد، مسجد ساباط و حسینی بجستان و دانشگاههای گناباد اعلام شد.

ادامه مطلب...

رصد فعالیت کاندیدهای مجلس شورای اسلامی

محولاتی-دادستان-گناباددادستانی عمومی و انقلاب گناباد همه فعالیت نامزدهای انتخاباتی و هواداران آنان را رصد می کند و در برخورد با تخلفهای انتخاباتی با هیچ جریان و شخصی تعارف ندارد.

ادامه مطلب...

لیست نامزدهاي انتخابات مجلس خبرگان رهبري در خراسان رضوی

bn6kpnn7در اجرایی ماده 17 آیین نامه اجرایی قانون انتخابات مجلس خبرگان رهبري اسامی و مشخصات نامزدهاي انتخابات سراسري پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبري که طبق نظریه شوراي نگهبان واجد شرایط قانونی می باشند بشرح زیر اعلام می گردد:

ادامه مطلب...

فرماندار گناباد: نامزدهای انتخاباتی از اختلاف افکنی بپرهیزند

فرماندار-گناباد-نبی-پوررئیس حوزه انتخابیه گناباد و بجستان افزود: نقد منصفانه بسیار خوب و اثر بخش است ولی تخریب و تشویش اذهان عمومی و وارونه جلوه دادن حقایق در زمینه عملکرد مسئولان از طرف هر فرد یا جریان صحیح نیست.

ادامه مطلب...

کارگروه ستاد پیشگیری و رسیدگی به جرائم و تخلفات انتخاباتی شهرستان گناباد برگزار شد

6266nnheجلسه کارگروه ستاد پیشگیری و رسیدگی به جرائم و تخلفات انتخاباتی با حضورمحمدعلی نبی پور فرماندار شهرستان و اعضای شورای تامین در محل دادگستری برگزار شد

ادامه مطلب...

بعد چند روز انتظار، محمد صفایی آمد

محمد-صفایی-گنابادمحمد صفایی که به علت فوت پدرشان در چند روز گذشته موفق به ثبت‎نام در انتخابات نشده بودند، امروز  به همراه تعدادی از علاقمندان خود برای ثبت‌‎نام در انتخابات مجلس شورای اسلامی به فرمانداری گناباد مراجعه و ثبت‎نام کرد.

ادامه مطلب...

تذکر به کاندیداهای احتمالی گناباد برای تبلیغات زودهنگام در فضای مجازی

احمد-قاسمی-دبیر-ستاد-انتخابات-گناباد0دبیر ستاد انتخابات گناباد و بجستان گفت: تعدادی از داوطلبان انتخاباتی از طریق فضاهای مجازی و همچنین هوشمند تلفن همراه مبادرت به تبلیغات زودهنگام انتخاباتی می کنند در صورتی که هرگونه تبلیغات زودتر از زمان مقرر تعیین شده، تخلف آشکار است.

ادامه مطلب...

رجایی: در انتخابات مجلس دهم به عنوان یک نیروی اصولگرا کاندیدا می‌شوم

رجایی-نماینده-گناباد  1عضو کمیسیون اقتصادی مجلس با بیان اینکه در انتخابات مجلس دهم به عنوان یک نیروی اصولگرا کاندیدا می‌شوم، گفت: باید به دنبال تقویت اصولگرایی در مجلس دهم بود.

ادامه مطلب...