امروز:
Notice: Use of undefined constant date - assumed 'date' in /home/gonabad20/domains/gonabad20.ir/public_html/templates/gonabad20/index.php on line 42

Notice: Undefined variable: row in /home/gonabad20/domains/gonabad20.ir/public_html/templates/gonabad20/index.php on line 42
سه شنبه, 28 خرداد 1398 00:21
آخرین مطالب سایت گناباد20
پروژه های شهرستان (پربازدید)

زمان رسمی تبلیغات انتخابات مجلس شورای اسلامی اعلام شد

ستاد-انتخابات-کشورتبلیغات انتخاباتی کلیه نامزدهای تأیید صلاحیت شده از بامداد روز پنجشنبه مورخ 29/11/1394 آغاز خواهد شد و در ساعت 8 صبح روز پنجشنبه مورخ 06/12/1394 یعنی 24 ساعت قبل از ساعت شروع اخذ رأی پایان می یابد.

ادامه مطلب...

شورای نگهبان: امكان سلب صلاحيت آن‌ها وجود دارد

سخنگوي هيئت مركزي نظارت بر انتخابات: در مدت تبليغات حتي تا زمان اخذ راي، اگر كسي تخلفي كند كه بيانگر آن باشد شخص شرايط احراز را ندارد، آن تخلف بررسي و درباره داوطلب تصميم گيري مي‌شود.

ادامه مطلب...

با هرگونه تخلف محرز انتخاباتی بدون اغماض برخورد می شود

نبی-پور-فرماندار-گناباد 215فرماندار گناباد از نامزدهای انتخابات حوزه انتخابیه گناباد و بجستان و هواداران آنان خواست با رعایت اخلاق اسلامی و انتخاباتی از هر گونه توهین و تخریب نامزدها و طرفدارانشان خودداری کنند.

ادامه مطلب...

امروز26بهمن؛ اعلام نتايج قطعي رسيدگي به شكايات داوطلبان مجلس

شورای-نگهبانشورای نگهبان اعلام کرد:  نتايج رسيدگي به شكايات 147 نفر از داوطلبان انتخابات مجلس شوراي اسلامي در شوراي نگهبان 26بهمن به وزارت كشور اعلام مي شود

ادامه مطلب...

انتخابات مجلس؛ نامزدهایی که رد شده اند تا 19بهمن فرصت دارند

nezaratآن عده از داوطلبان نمايندگي مجلس كه صلاحيت داوطلبي آنها در مرحله قبلي مورد تاييد قرار گرفته و بر اساس نظر شوراي نگهبان صلاحيت آنها رد شده است، مي‌توانند شكايت خود را تحويل دهند.

ادامه مطلب...

تبليغات زودهنگام در پرونده‌هاي داوطلبان ثبت مي‌شود

ره پيك،سخنگوي هيأت مركزي نظارت بر انتخابات: اگر تبليغات غيرقانوني باشد و گزارش آن برسد، اين تخلف در پرونده هاي داوطلبان ثبت و رسيدگي خواهد شد.

ادامه مطلب...

اولین روز ثبت‎نام انتخابات مجلس؛ ۵۰نفر خراسان رضوی؛ گناباد یک نفر

سخنگوی-ستاد-انتخابات-خراسانسخنگوی ستاد انتخابات خراسان رضوی از نام نویسی 50 داوطلب نامزدی نمایندگی دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی از این استان در نخستین روز ثبت نام در مشهد خبر داد.

ادامه مطلب...

فرماندار گناباد: نامزدهای انتخاباتی توانایی خود را بیان کنند

نبی-پور-فرماندار-گنابادفرماندار گناباد و رئیس ستاد انتخابیه گناباد و بجستان از نامزدهای انتخاباتی خواست به جای تخریب دیگر نامزدها توانایی خود را برای توسعه و رشد و شکوفایی این شهرستانها در قالب تبلیغات سالم در مدت زمان مقرر بیان کنند.

ادامه مطلب...

حضور مردم در انتخابات مهم و سرنوشت ساز است

صفار-هرندی-گنابادعضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: اصل حضور مردم در انتخابات مهم و سرنوشت ساز است.

ادامه مطلب...